Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 23.07.2017 12:00
The Sexy Brutale zmierza na Nintendo Switch?
743V

The Sexy Brutale zmierza na Nintendo Switch?

Wygląda na to, że The Sexy Brutale zaszczyci swoją obecnością Nintendo Switch. Powstała w wyniku współpracy Cavalier Game Studios i Tequila Works gra action-adventure doczekała się wskazującego na to ratingu.

Wydane dotychczas na PS4, XOne i pecety The Sexy Brutale jest przygodówką akcji, w której jako niejaki Lafcadio Boone wrzuceni jesteśmy do tajemniczej rezydencji. W jej murach trwa bal, podczas którego korzystając z umiejętności manipulowania czasem uratować musimy gości przed morderczymi zapędami gospodarza i jego świty. Ciekawym patentem jest przy tym pętla czasowa, w którą zaplątał się nasz bohater - akcja dzieje się w trakcie jednej, wciąż powtarzającej się doby, aż do uratowania każdego z 9 nieszczęśników. "Dzień świstaka" na całego.

The Sexy Brutale. Poznajcie okoliczności morderstw i pomóżcie ofiarom

Póki co Tequila Works nie wspomniało oficjalnie o możliwości ukazania się The Sexy Brutale na Nintendo Switch. Wskazuje na to natomiast rating na stronie PEGI, gdzie grę sklasyfikowano także dla tej platformy. Teraz pozostaje jedynie czekać na oficjalną zapowiedź od wydawcy.

Tagi: Cavalier Game Studios Tequila Works The Sexy Brutale