Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 23.07.2017 10:51
Crackdown 3. Prawdziwe zatrzęsienie gameplayu z Comic-Con 2017
957V

Crackdown 3. Prawdziwe zatrzęsienie gameplayu z Comic-Con 2017

Na obywającym się właśnie Comic-Con 2017 nie mogło zabraknąć Microsoftu z Crackdown 3. I nie zabrakło. Gigant z Redmond stawił się w San Diego i oddał w ręce graczy wycinek jednego ze startowych tytułów Xboksa One X.

Po trzecim Crackdown spodziewałem się wiele, naprawdę wiele. Przez ostatnie lata Microsoft karmił nas wizją totalnej rozwałki i niespotykanej do tej pory skali destrukcji otoczenia, którą wspierać miała mityczna już chmura. I nagle przyszło E3 2017 wraz z kubłem lodowatej wody. Coś, co w mojej głowie urosło do rangi totalnego must-have'a, okazało się być nijakie i drętwe. Zaprezentowany zwiastun był po prostu nędzny.

Crackdown 3. Gameplay pokazuje wielką nadzieję Microsoftu

Dzisiaj mamy okazję zerknąć na całą masę świeżych materiałów z Crackdown 3. Microsoft przywiózł ze sobą grę na tegoroczną edycję Comic-Con, wręczył graczom pady i najzwyczajniej w świecie kazał oddać się rozgrywce, przy okazji skręcając z niej znajdujące się poniżej gameplaye. I wiecie co? Nie jest wcale lepiej niż na targach w Los Angeles.

Zabawa nie wygląda porywająco ani od strony samej rozgrywki, ani pod kątem czysto technicznym. Delikatnie to ujmując. Nie wiem czy to własnoręcznie rozdmuchany hype zabił u mnie Crackdown 3, czy też nowej produkcji Sumo Digital rzeczywiście brakuje polotu, ale osobiście jestem zawiedziony. Finalną jakość gry, jak zwykle zresztą, zweryfikujemy w chwili premiery. Ta nastąpić ma 7 listopada br.

Tagi: comic con 2017 Crackdown 3 Microsoft Studios Sumo Digital