Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 22:07
Splatoon 2. Zwiastun premierowy przedstawia grę, a Nintendo zapowiada Splatfest
467V

Splatoon 2. Zwiastun premierowy przedstawia grę, a Nintendo zapowiada Splatfest

Od dzisiaj posiadacze Nintendo Switchów mogą uczestniczyć w wielkich wojnach. Splatoon 2 trafił do sklepów, więc Nintendo opublikowało premierowy zwiastun. Materiał w przystępny sposób prezentuje grę.

Splatoon 2 to najnowsza, ekskluzywna produkcja przygotowana z myślą o Nintendo Switchu. Gra znacznie rozszerza propozycję z 2015 roku, a poniższy zwiastun jest najlepszym potwierdzeniem tych słów.

Nintendo Switch Online App dostępne. Pobierajcie specjalną aplikację Nintendo

Najnowszy materiał skupia się na pokazaniu najważniejszych elementów tytułu. W Splatoon 2 zainteresowani gracze zapoznają się z między innymi kampanią, hordą, nowymi broniami, a wszystkie zmagania możecie rozegrać w trzech trybach. Twórcy przygotowali również specjalne zdolności oraz nie zapomnieli o nowych wariantach zabawy do sieciowej rywalizacji.

Z okazji premiery europejski oddział Nintendo zapowiedział pierwszy Splatfest – na początku sierpnia mieszkańcy Starego Kontynentu wybiorą jedną ze stron (ketchup lub majonez) i zawalczą w serii pojedynków.

Najwięksi fani Nintendo nie powinni zwlekać z poznawaniem pozycji, ponieważ już w przyszłym miesiącu debiutuje na nowym sprzęcie Big N kolejny potencjalny hit – Mario + Rabbids Kingdom Battle od dnia prezentacji wygląda świetnie.

Tagi: