Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 15:12
FIFA 18. Gameplay przedstawia ulepszoną rozgrywkę
3545V

FIFA 18. Gameplay przedstawia ulepszoną rozgrywkę

Electronic Arts nadal nie zdecydowało się na wydanie wersji demonstracyjnej FIFA 18, ale możemy właśnie spojrzeć na prezentację jednego z ulepszonych elementów rozgrywki.

Na targach gamescom odbędzie się duża prezentacja Fify 18. To podobno w tym miejscu zobaczymy odświeżony tryb „Droga do sławy”, w którym ma pojawić się opcja dołączenia do nowych klubów – według plotek Hunter może trafić do między innymi Bayernu Monachium oraz FC Barcelony.  

FIFA 18 z Robertem Lewandowskim. EA Sports zgarnia pełną licencję i chwali się tym na zwiastunie

Zanim jednak takie smakołyki zostaną potwierdzone, możemy spojrzeć na nowy materiał prezentujący krzyżowe podania. Autorzy tym razem dopracowali ten element, dzięki któremu mamy strzelać zdecydowanie piękniejsze gole.

Gracze jednak już teraz (po 46 sekundowym materiale…) obawiają się, że teraz crossy zniszczą balans i każdy mecz będzie polegał na wrzutach ze skrzydeł na nabiegających napastników.

Gameplay to również jedna z pierwszych prezentacji FIFA 18 w ruchu. Studio pozwala spojrzeć na nową wersję, jednak na pełnoprawny mecz musimy jeszcze zaczekać. Wśród ciekawostek na pewno jest uwzględnienie ostatnich transferów – Romelu Lukaku już strzela do Manchesteru United.

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 gameplay