Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2017 12:54
Destiny 2. Bungie odpowiada na krytykę graczy
1606V

Destiny 2. Bungie odpowiada na krytykę graczy

Niektórzy gracze kręcą nosem na betę Destiny 2. Na krytykę postanowili odpowiedzieć deweloperzy.

Fani pierwszego Destiny utyskują na zbytnie nastawianie rozgrywki Destiny 2 na sekcję Player VS Player. Tryby PvE (w kooperacji lub solowo) są wg sporej części osób słabo zbalansowane. Gracze narzekają również na zbyt dużą ilość amunicji, którą trzeba władować w niektórych przeciwników i zdecydowanie za mało niszczycielskie granaty.

Destiny 2 Review

Dobre wieści są takie, że Bungie zanotowało już taką krytykę i twierdzi, że podobne komentarze pojawiły się już wcześniej, w gronie deweloperów. Kod udostępnionej bety Destiny 2 nie odzwierciedla ostatnich zmian, na jakie zdecydowali się autorzy.

"Przeprowadziliśmy zaawansowane zmiany w balansie rozgrywki PvE od momentu utworzenia kodu Bety. Obecny kod Bety, w którą gracie, jest przestarzały o wiele miesięcy w stosunku do tego, nad czym pracujemy obecnie. W związku z tym w wielu przypadkach krytyka graczy tylko potwierdza nasze decyzje i krytykę wewnątrz studia".

Twórcy zapewnili również, że zmodyfikują ilość i rodzaj pozyskiwanej w trakcie zabawy amunicji.

"Dostosujemy system pozyskiwania amunicji od pewnych wrogów, co zwiększy rolę mocniejszej broni i sprawi, że będzie można częściej polegać na takim orężu" - powiedział Rob Engeln z Bungie.

Jak widać nie ma co panikować, bo ostateczny balans rozgrywki w Destiny 2 będzie wyglądać trochę inaczej niż w becie. Jak wy oceniacie dotychczasowy gameplay w udostępnionym kawałku kodu? Jest dobrze czy można się obawiać o jakość finalnego produktu?

Na deser jeszcze jedno porównanie graficzne Destiny 2. Tym razem wersji na XOne i PS4, od DigitalFoundry.

Tagi: Activision beta Bungie Destiny 2