Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2017 11:33
San Diego Comic-Con. Zwiastuny Pacific Rim: Uprising, Stargate, Bright, Death Note, Inhumans
1295V

San Diego Comic-Con. Zwiastuny Pacific Rim: Uprising, Stargate, Bright, Death Note, Inhumans

Na San Diego Comic-Con nie mogło oczywiście zabraknąć świeżych trailerów hollywoodzkich filmów. Zebraliśmy je dla was w jednym miejscu.

Spodobał się wam Pacific Rim? No to można się już szykować na kontynuację. Na San Diego Comic-Con nie zabrakło trailera Pacific Rim: Uprising. Wiadomo, że w USA film trafi do kin 22 lutego 2018 r. Prawdopodobnie w Polsce doczekamy się równoczesnej kinowej premiery ze Stanami Zjednoczonymi.

Will Smith, magia i motywy fantasy? Brzmi absurdalnie, ale właśnie na takie klimaty zdecydowali się producenci Bright. W nowym obrazie tworzonym przez Netflix znany aktor powalczy bronią białą i oczywiście postrzela z giwer. Premierę przewidziano na grudzień 2017 r.

Pamiętacie "Gwiezdne Wrota" z 1994 roku, w reżyserii Rolanda Emmericha? Producenci postanowili wrócić do marki Stargate. Tym razem w formie serialowego prequela, który pojawi kulisy powstania tytułowej "bramy". Akcja rozgrywa się w latach 20., w Egipcie. W planach jest 10 odcinków. Debiut nastąpi na platformie cyfrowej Stargage Command.

Na Comic-Conie nie mogło zabraknąć zapowiedzianego już jakiś czas temu Inhumans. To kolejna marka Marvela, która trafi na ekrany tewizorów (w stacji ABS, już we wrześniu).

Warto odnotować, że na Comic-Con pojawiła się również długa scena z filmu Death Note ("Notatnik Śmierci"). Film oczywiście bazuje na fabule z mangi/anime Death Note. Premiera kinowa odbędzie się już 24 sierpnia 2017 r.

Tagi: