Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 19:05
Black Manta Injustice 2
452V

Injustice 2. Reklama w Xbox Store zdradza nową postać

Ed Boon nie zakończył pracy nad Injustice 2. Twórcy chcą wprowadzić do gry kolejnych wojowników, a jedną z postaci przedwcześnie ujawnił sklep Microsoftu. Prezentacja złoczyńcy powinna odbyć się w przeciągu następnych kilku dni.

Deweloperzy jeszcze przed premierą Injustice 2 zapowiedzieli rozbudowę pozycji o rekordową liczbę postaci. Autorzy nie zdradzili konkretów, ale małymi krokami dodają do gry kolejnych fighterów. Ostatnim nabytkiem jest Sub-Zero.

Injustice 2 z nowym bohaterem. Sub-Zero trafił do gry

Wiele na to wskazuje, że kolejną postacią będzie Black Manta. „Superłotr” zadebiutował w Aquaman #35 (wrzesień 1967 roku) i jest oczywiście wielkim przeciwnikiem Aquamana.

Postać mogliście spotkać oczywiście w komiksach, serialach, filmach, czy też nawet grach – warto tutaj na pewno wymienić Aquaman: Battle for Atlantis, Lego Batman 2: DC Super Heroes, Young Justice: Legacy, DC Universe Online, Lego Batman 3: Beyond Gotham, czy też Injustice: Gods Among Us. Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że jego pojawienie się w Injustice 2 nie będzie wielkim zaskoczeniem – postać możecie dostrzec na mapie Atlantyda. Niektórzy gracze uważają, że to właśnie on jest jednym z zamaskowanych wojowników z grafiki opublikowanej przez Eda Boona.

Twórcy powinni przedstawić Black Mantę w tym tygodniu – w sklepie Microsoftu pojawiła się wiadomość „Zagraj Black Mantą w Injustice 2”, a dzisiaj rozpoczyna się San Diego Comic-Con… Microsoft musiał wrzucić informację o kilka godzin za wcześnie.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: