Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 20:30
Observer ze świetnym zwiastunem
989V

Observer ze świetnym zwiastunem. Szykuje się mocny horror od Polaków

Bloober Team potwierdziło dzisiaj datę premiery Observer, a jednocześnie przedstawiło aktora wcielającego się w głównego bohatera. Teraz możemy spojrzeć na świetnie zrealizowany zwiastun.

Observer to horror przygotowany przez Bloober Team. Krakowianie tym razem wrzucą graczy w 2084 rok, w którym główny bohater jest członkiem specjalistycznej jednostki policji zajmującej się rozwiązywaniem najtrudniejszych spraw. Protagonista będzie poszukiwał swojego syna.

Observer to „hidden horror”. Gameplay z nowej gry Bloober Team

Rutger Hauer miał przyjemność pracować przy polskim Observer. Znany aktor wcieli się w głównego bohatera, a zainteresowani gracze wskoczą w jego buty już 15 sierpnia – tytuł trafi jednocześnie na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste.

Studio przygotowało świetny zwiastun, który powinien zainteresować wielu graczy, ponieważ mroczna atmosfera projektu dosłownie wylewa się tutaj z ekranu. Materiał trwa zaledwie 80 sekund, ale te kilka scen może sprawić, że w przyszłym miesiącu sięgniecie po tytuł.

Bohater jako jeden z członków wspomnianej organizacji może korzystać z wyjątkowej zdolności – potrafi wchodzić w umysły przestępców oraz ofiar w poszukiwaniu najważniejszych informacji. Podczas takiego „transu” gracz będzie musiał zwracać uwagę na najdrobniejsze detale, bo umysł przykładowo zabójcy może być niebezpiecznym i chaotycznym miejscem.

Ukończenie Observer zajmie zainteresowanym od siedmiu do ośmiu godzin, ale dzięki rozbudowanej narracji klienci mogą oczekiwać wielu zakończeń, a dodatkowo ten czas można znacznie wydłużyć szukając wszystkich odpowiedzi.

Materiał: Observer - The Year is 2084 Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team Observer trailer zwiastun