Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 19:48
Electronic Arts na gamescom 2017
1632V

Electronic Arts na gamescom 2017. Data konferencji, mocne gry i niespodzianki

Elektronicy to druga firma, która oficjalnie potwierdziła swoje przybycie na gamescom 2017. EA przywiezie do Kolonii sporo mocnych tytułów i zapowiada „wrzucenie wyższego biegu”.

W ubiegłym tygodniu Microsoft potwierdził konferencję w Kolonii, a teraz wizytę na targach zapowiada Electronic Arts. Firma pozwoli zainteresowanym zagrać w niemal wszystkie nadciągające pozycje wydawane przez EA.

Xbox zaprasza na gamescom 2017. Na wydarzeniu zobaczymy Xbox One X i nowe gry

21 sierpnia o godzinie 18:30 czasu polskiego odbędzie się konferencja Electronic Arts na gamescom 2017. Gracze otrzymają jako pierwsi możliwość zobaczenia nowych materiałów, a także będziemy świadkami „kilku niespodzianek”.

Jednym z sekretów może być nowy Dragon Age, który jest zapowiadany od wielu długich tygodni. Wierni fani Gwiezdnych Wojen mogą również marzyć o prezentacji nowej pozycji od Visceral Games, nad którą dłubią Amy Hennig oraz Jade Raymond.

Oczywiście przez cały gamescom (22-26 sierpnia) zagramy w mnóstwo gier. EA przygotuje blisko 400 stanowisk dla graczy, na których pojawią się:

  • Star Wars Battlefront II
  • Need for Speed™ Payback
  • EA SPORTS FIFA 18
  • Battlefield 1: W imię cara 
  • Niektóre z naszych najlepszych gier mobilnych, takich jak Star Wars Galaxy of Heroes czy FIFA Mobile

Standardowo na wydarzeniu nie zabraknie pokazów, wywiadów z producentami, czy też konkursów. Nasza redakcja będzie na miejscu i przygotuje dla Was sporo ciekawych materiałów.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Electronic Arts Gamescom gamescom 2017