Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 16:31
The Surge. Demo dostępne i zapowiedziane zwiastunem
548V

The Surge. Demo dostępne i zapowiedziane zwiastunem

Focus Home Interactive zaprasza wszystkich niezdecydowanych na wypróbowanie The Surge. Wydawca z tej okazji opublikował zwiastun, który powinien zachęcić do pobrania wersji demonstracyjnej.

W ubiegłym tygodniu Focus Home Interactive potwierdziło przygotowanie dema The Surge, jednak na szczegóły musieliśmy zaczekać. Firma nie pokusiła się o wielką informację, a po prostu opublikowała zwiastun.

Pobierzcie bezpłatne wydanie PSX Extreme

Materiał przedstawia streamerów, którzy próbowali swoich sił z The Surge. Gra jest wymagająca, więc jak to zawsze w takich przypadkach bywa – panika w oczach oraz niekontrolowane krzyki to standard.

Wersja demonstracyjna tytułu dzisiaj wyląduje na Xbox Live, PlayStation Store oraz Steam. Sprawdziłem aktualnie serwery PlayStation 4 i Xboksa One, jednak nie znalazłem plików, więc pewnie musimy zaczekać na aktualizację sklepów.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w The Surge, to nie powinniście się zastanawiać. Ten tytuł naprawdę warto wypróbować, bo deweloperzy stworzyli kawał wymagającej rozgrywki, która potrafi oczarować… I wkurzyć.

Materiał: The Surge - Demo Release Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deck 13 demo Focus Home Interactive the surge