Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.07.2017 12:23
Superhot na PlayStation 4 szybciej niż myśleliśmy!
589V

Superhot na PlayStation 4 szybciej niż myśleliśmy!

Ekipa Piotra Iwanickiego odwaliła kawał dobrej roboty przy Superhot, które okazało się bardzo ciekawą strzelaniną FPP. Teraz w ten popularny tytuł będzie można zagrać również na PlayStation 4.

Dotychczas Superhot dostępne było wyłącznie na PC oraz Xbox One. Polskie studio Superhot Team pracowało w ostatnich miesiącach nad stworzeniem konwersji gry na PlayStation 4. Okazuje się, że nie będziemy musieli długo czekać na premierę.

Recenzja Superhot

Sony podało informację, że Superhot trafi do cyfrowej dystrybucji w PS Store już 19 lipca w przypadku rynku europejskiego. Dostępne będą do kupienia dwie wersje strzelaniny: Superhot i Superhot VR. W obu przypadkach trzeba zapłacić 104 zł, ale dla członków PS Plus Sony przygotowało rabat 20%, dzięki czemu na zakup wystarczą 83 zł. Obecnie tytuł znajduje się w przedsprzedaży i znajdziecie go tutaj na PS Store.

Superhot działa w odmienny sposób od "standardowych" strzelanin. Czas biegnie tutaj tylko, gdy poruszamy bohaterem. Zobaczcie jak rzecz działa w akcji na poniższym filmiku.

 

Tagi: pc polska ps store ps vr ps4 Superhot vr xone