Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.07.2017 11:07
Street Fighter V i Tekken 7 z nowymi zawodnikami z Fatal Fury i Final Fight!
1605V

Street Fighter V i Tekken 7 z nowymi zawodnikami z Fatal Fury i Final Fight!

Street Fighter V i Tekken 7 doczekają się niedługo nowych zawodników. Przyjrzyjmy się, co Capcom i Bandai Namco szykuje dla fanów swoich flagowych bijatyk.

Zacznijmy od Street Fighter V. Posiadacze rzeczonej bijatyki doczekają się niedługo wprowadzenia raczej mało znanego zawodnika z marki Final Fight. Chodzi o powolnego, ale uderzającego z siłą młota pneumatycznego Abigaila. Postać zostanie udostępniona 25 lipca. Posiadacze Przepustki Sezonowej Season 2 (kosztującej 30 dolarów) nie będą musieli płacić nic dodatkowo.

Tekken 7 - Poradnik. System walki, Rage, Fight Money, Story Mode, trofea

Abigail wzbogaci ekipę zabijaków ze Street Fighter V już 25 lipca. Razem z bohaterem uzyskamy dostęp do areny zwanej Suzaku Castle i Metro City Bay Area.

Niestety jak widać w sekcji komentarzy pod zwiastunem gracze nie są zachwyceni z tego ogłoszenia, twierdząc, że Capcom wybrał chyba najgorszą postać z marki Final Fight.


Druga zapowiedź dotyczy Tekken 7. Poznaliśmy już nowego bohatera, który wejdzie niedługo na ring w Turnieju Żelaznej Pięści. Chodzi o Geesa Howarda, znanego z serii Fatal Fury. Mamy tu zatem do czynienia z kolejnym bohaterem, wykonującym skok z 2D w kierunku trzech wymiarów. Gościa możecie sprawdzić w akcji poniżej.

Na premierową walkę Howarda niestety trochę jeszcze poczekamy. Bandai Namco spodziewa się udostępnić bohatera dopiero pod koniec bieżącego roku.

Tagi: Bandai Namco fatal fury final fight Street Fighter V tekken 7