Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.07.2017 09:15
Nowa bijatyka twórców Street Fighter EX wygląda znakomicie. Gameplay z exclusive'a na PS4
1682V

Nowa bijatyka twórców Street Fighter EX wygląda znakomicie. Gameplay z exclusive'a na PS4

Fani bijatyk pokładają w nowym tytule od Arika wielkie nadzieje. Niektórzy mówią już teraz o lepszej grze niż Street Fighter V. Zobaczmy o co jest ten hałas.

Tak jak zapowiadali deweloperzy z Arika, czyli studia odpowiedzialnego za produkcję gier z serii Street Fighter EX, w trakcie turnieju Evo 2017 doszło do ujawnienia gameplayu z najnowszej bijatyki, która póki co nie dorobiła się tytułu. Na oficjalnym kanale YouTube gra fukcjonuje póki co jako "The Mysterious Fighting Game".

Injustice 2 - Poradnik. Fabuła, Multiwersa, Skrzynki Macierzy, Przedmioty, Gildie, trofea

Wygląda to już teraz zaskakująco dobrze, jeśli chodzi o grafikę. Data premiery? Arika sugeruje w poniższym materiale, że tytuł może trafić na rynek 1 kwietnia 2018 roku.

W tej chwili wiadomo na pewno, że gra trafi równocześnie na półki sklepowe w USA, Europie i Japonii w 2018 roku, na PlayStation 4. Pierwsze testy bety rozpoczną się pod koniec 2017 r.

Deweloperzy z Arika podali, że w momencie rozpoczęcia beta testów otwarta zostanie możliwość składania zamówień przedpremierowych w Japonii. Nie wiadomo jeszcze co z pre-orderami w innych regionach.

Wygląda to naprawdę ciekawie. Pozostaje teraz czekać na ujawnienie tytułu rzeczonej bijatyki na PS4. Poniżej znajdziecie ujawniony na turnieju EVO 2017 gameplay.

Tagi: Arika bijatyka exclusive mysterious fighting game ps4 street fighter ex