Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.07.2017 08:26
Dragon Quest XI. Narodziny bohatera. Yuji Horii ujawnił świetny prolog CGI
877V

Dragon Quest XI. Narodziny bohatera. Yuji Horii ujawnił świetny prolog CGI

W Dragon Quest XI nie zabraknie pięknie wykonanych filmików CGI. Jeden z nich możemy sprawdzić już teraz!

Tym razem możemy przyjrzeć się introdukcji do Dragon Quest XI, która - zdaje się - przedstawia pierwsze dni życia głównego bohatera nowego role-playa. Jak widać dzieciak otarł się o śmierć o zaraz po urodzeniu. Na szczęście splot okoliczności sprawił, że postać przetrwała niezwykle niebezpieczne chwile.

Dragon Quest XI. Prace zakończone!

Yuji Horii zaprezentował rzeczony materiał wideo w trakcie imprezy Dragon Quest XI Countdown Carnival, która odbyła się w Futako-Tamagawa, w Tokio. Deweloper powiedział, że materiał przedstawia prolog do Dragon Quest XI, w związku z czym można oglądać filmik bez obaw o spoilery (to tylko pierwsze sekundy od odpalenia nowej przygody).

Yuji Horii zapowiedział, że wszystkie filmiki będą takie same na PS4 i 3DS (oczywiście na handheldzie trzeba liczyć się z większym stopniem kompresji).

Dragon Quest XI trafi na japoński rynek 29 lipca, w wersji na PS4 i 3DS. Nie wiadomo jeszcze, kiedy doczekamy się wersji na Switch. Square Enix nie ujawnił też jeszcze daty premiery RPG-a na rynkach zachodnich.

W galerii poniżej znajdziecie też obrazki, które trafią już jutro do motywów menu głównego PS4. W Japonii takie motywy z Dragon Quest XI będą dystrybuowane za darmo.

Tagi: 3ds Nintendo ps4 Square Enix switch