Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.07.2017 12:47
Disney otworzy prawdziwy hotel Star Wars, w którym poczujemy się jak członkowie sagi!
2368V

Disney otworzy prawdziwy hotel Star Wars, w którym poczujemy się jak członkowie sagi!

Disney nie przestaje nas zaskakiwać. Po świetnych materiałach z produkcji gamingowych oraz filmowych, przyszła pora sprawdzić coś, co będzie jak najbardziej realne!

Podczas D23 Expo dowiedzieliśmy się kilku nowych ekscytujących informacji dotyczących szczegółów planowanego w w amerykańskim DisneyWorldzie realnego tematycznego parku Star Wars.

PGL Major Kraków 2017. Relacja, wyniki, live-stream, drużyny, informacje

Do tej pory wiedzieliśmy tylko, że będzie oferował nam niepowtarzalne, immersyjne doświadczenia. Ale nie wiedzieliśmy do jakiego stopnia. Teraz Disney ujawnił, że w  parku pojawi się specjalny hotel inspirowany marką Gwiezdnych Wojen, w którym zostaniemy przyjęci i potraktowani jak członkowie tej galaktycznej sagi. Co to oznacza?

Każdy pracownik będzie odgrywał pewną rolę w kostiumie, ze swoimi liniami dialogowymi i misjami do wykonania. Zaś każdy z gości, otrzyma rolę, w którą będzie się wcielał i dzięki niej będzie mógł doświadczyć dnia spędzonego w tym hotelu każdą cząstką swojej duszy. Wystrój będzie ściśle związany z sagą Lucasa, za oknami będziemy mieli tylko widok kosmicznej pustki, a całość ma być po prostu niesamowicie wielkim, unikatowym i dającym sporo frajdy wydarzeniem. Najprościej jest to przyrównać chyba do mega profesjonalnego realnego odpowiednika West World.

Źródło: https://techcrunch.com/2017/07/15/disney-is-opening-an-immersive-star-wars-hotel-where-each-guest-gets-a-storyline/?utm_source=tcfbpage&sr_share=facebook

Tagi: D23 Disney hotel lucasfilm Star Wars