Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.07.2017 16:05
Crash Bandicoot, Gravity Rush 2 i  Yakuza 0 w dobrych cenach w dużych sklepach!
3812V

Crash Bandicoot, Gravity Rush 2 i Yakuza 0 w dobrych cenach w dużych sklepach!

Ostatni deficyt niektórych towarów na rynku, doprowadził do tego, iż wielu sprzedawców nieuczciwie wywindowało ich standardowe ceny do poziomu, który byłby nie do pomyślenia jeszcze kilka tygodni temu.

Dlatego też tym bardziej trzeba mówić o uczciwych promocjach i okazjach, jakie wystawiają sklepy o wysokiej renomie. 

Jak dobrze wiecie, ostatnio zabrakło w sklepach pudełkowych egzemplarzy Crasha, dlatego też po nowej dostawie towaru gra nie kosztuje już jak na początku po 169 zł, lecz niektóre cwaniaki wystawiają ją po 199 zł, a nawet i więcej! Jeśli chcecie nabyć swoją kopię w dobrej cenie, zapraszam was do Media Expert, gdzie N.Sane Trilogy stoi za 159 PLN.

Dwie inne gry, o których warto wspomnieć, to Gravity Rush 2 oraz Yakuza 0. Obydwie są bardzo dobrymi tytułami na wyłączność dla PlayStation 4, nie tylko dla fanów tak zwanej "japońszczyzny". 

Pierwsza z nich stawia na niespotykany gameplay i zabawę grawitacją, jakiej do tej pory jeszcze nie było. Normalnie tytuł lata po Sieci za około 200 zł (lub więcej), zaś Media Expert ma ją za 135 zł, a Saturn za 149 zł.

Yakuza 0 jest fantastycznym wprowadzeniem do najlepszych fabularnie gier traktujących o zorganizowanej przestępczości. Mnóstwo emocji, dziesiątki godzin zabawy i postacie, których nie da się zapomnieć. Ten tytuł możecie wyrwać już za 159 zł w sieci Saturn (normalnie lata po ponad 200 PLN).

Za informacje o promocjach dziękuję użytkownikowi Mr. Bushidō

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy gravity rush 2 promocje Yakuza 0