Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 15:59
Narcos 3 sezon. Data premiery i zwiastun nowej opowieści
1751V

Narcos 3 sezon. Data premiery i zwiastun nowej opowieści

Netflix właśnie opublikował przyjemną zajawkę trzeciego sezonu Narcos, a jednocześnie potwierdził datę premiery. Opowieść poznamy już wkrótce, jednak czy przygotowana koncepcja może odnieść sukces?

Narcos to jedna z perełek stacji Netflix. Opowieść Pablo Escobara osiągnęła olbrzymi sukces, więc twórcy postanowili kontynuować przygodę w narkotykowym imperium. Premiera trzeciego sezonu odbędzie się już 1 września.

Stranger Things 2. Data premiery ujawniona na klimatycznym zwiastunie

We wrześniu ubiegłego roku otrzymaliśmy pierwszą informację dotyczącą trzeciego sezonu Narcos. Wielu fanów serialu nie wierzyło, że Netflix zdecyduje się kontynuować przygodę po wydarzeniach z ostatniego epizodu drugiej kampanii, ale scenarzyści wpadli na ciekawy pomysł.

Tym razem historia przedstawi „nowe imperium”. Cali stał się największym kartelem kokainowym w historii, więc władze muszą się zająć nowymi baronami. Jeśli taka koncepcja zostanie ciepło przyjęta przez widzów, to możemy oczekiwać kontynuowania wydarzeń – w końcu Netflix zapowiedział, że „serial zostanie zakończony, gdy przemyt narkotyków przestanie istnieć”.   

Na dobry początek otrzymaliśmy krótką zajawkę, która jednak przedstawia główne założenia historii. Pewną ciekawostką jest na pewno fakt, że według szacunków kartel z Cali w pewnym momencie kontrolował 80% eksportu kokainy z Kolumbii do Stanów Zjednoczonych.  

Materiał: NARCOS | Oficjalny zwiastun 

Tagi: