Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2017 09:16
Zero Time Dilemma miało być najładniejsze na PS4. Porównanie z wersją PC rozczarowuje
819V

Zero Time Dilemma miało być najładniejsze na PS4. Porównanie z wersją PC rozczarowuje

Zwykle deweloperzy tworzą filmiki "porównawcze" w celu podkreślenia, że ich odgrzewany kotlet mimo wszystko nie wali starym kapciem. W przypadku Zero Time Dilemma na PS4 lepiej byłoby chyba jednak, gdyby autorzy wstrzymali się z publikacją nowego wideo.

Zero Time Dilemma wjedzie niedługo na stare dyski naszych PlayStation 4. Deweloperzy pd samego początku podkreślają, że nie mamy w przypadku tego przedsięwzięcia do czynienia z prostą konwersją. Edycja gry na PS4 ma być maksymalnie dopieszczona i dotyczy to również grafiki, która ma być lepsza od tej z PC.

Pierwsze wideo z Zero Time Dilemma na PS4

Niestety patrząc na nowy materiał promocyjny, porównujący "gorszą" wersję na PC z ulepszoną edycją z PS4 można mieć wątpliwości, co do działań twórców. Owszem, deweloperzy wprowadzili dodatkowe cieniowanie na modelach bohaterów, ale to efekt kosmetyczny, który prezentuje się raczej mało przekonująco. Znajdzie się pewnie wiele osób, które uznają grafikę na PC za bardziej atrakcyjną. Szkoda w tej perspektywie, że autorzy nie zrobili nic ze strasznie sztywną gestykulacją i mimiką bohaterów Zero Time Dilemma. A był to przecież główny zarzut do grafiki występującej w "kieszonkowej" wersji gry.

W Japonii Zero Time Dilemma na PS4 pojawi się na rynku 17 sierpnia. Aksys Games potwierdziło, żę pracuje nad lokalizacją gry, która ma trafić na rynki zachodnie już na jesieni 2017 r.

Wydarzenia z Zero Time Dilemma są częścią sagi zapoczątkowanej przez Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors i kontynuowanej przez Virtue's Last Reward. W grze towarzyszymy grupce bohaterów, uwięzionych w podziemnym schronie, którzy zmuszeni są do udziału w sadystycznej grze, jeśli chcą wyjść z bunkra o własnych siłach.

Tagi: grafika humor japonia pc porównanie ps4 zero time dilemma