Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 18:29
PES 2018. Znamy gwiazdę okładki
1565V

PES 2018. Znamy gwiazdę okładki oraz zawartość legendarnego wydania

Konami odkryło kolejną kartę związaną z tegoroczną edycją PES-a. Firma zaprezentowała okładkę, na której ponownie pojawia się zawodnik FC Barcelony, a dodatkowo poznaliśmy dokładną zawartość legendarnego wydania.

14 września odbędzie się premiera PES 2018 w wersji na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i PC. Japończycy zdecydowali się odsłonić gwiazdę okładki i tym razem postawiono na Luisa Suareza.

Recenzja Pro Evolution Soccer 2018

Piłkarz FC Barcelony nie może narzekać na brak sukcesów. W 2014 roku dołączył do FC Barcelony, z którą zdobył Ligę Mistrzów, dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii, dwukrotnie Puchar Hiszpanii i Superpuchar Hiszpanii, a w sezonie 2015/2016 strzelił w lidze 40 goli i zgarnął nagrodę Króla Strzelców.

Suarez oczywiście okazał się wielkim fanem PES-a i z wielką radością znajdzie się na tegorocznej okładce:

"Jestem wielki fanem PES-a, więc pojawienie się na tegorocznej okładce jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Z roku na rok seria PES staje się coraz lepsza, a ilość pracy, jaką deweloper włożył w najnowszą odsłonę, to potwierdza. Trudno uwierzyć jak blisko realizmu jest tegoroczna odsłona"

Kilka słów powiedział również Jonas Lygaard, Senior Director Brand & Business Development w Konami:

"To najbardziej kompletny napastnik świata. Włożyliśmy wiele wysiłku w to, by w PES 2018 jak najwierniej odwzorować jego umiejętności, piłkarski kunszt i sposób poruszania się po boisku. Ponadto podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii udostępnimy nową wersję gry, którą będą mogli przetestować gracze."

Gracze zamawiający tytuł przed premierą mogą nabyć Edycję Premium (okładka z Luisem Suarezem) i Edycję Legendarną (okładka z gwiazdami Barcelony). Kupując ten drugi pakiet otrzymacie:  

  • Limitowany steelbook
  • PES-owy pendrive 
  • Szereg cyfrowych dodatków do trybu myClub m.in.: dostęp do agenta Usaina Bolta, agenta PES Legend, 100 monet czy ekskluzywne karty z kolekcji firmy Topps, z którą Konami podpisało partnerską umowę.

Pro Evolution Soccer 2018 edycja limitowana szczegóły

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Konami okładka pes 2018 Pro Evolution Soccer 2018