Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 16:53
Days Gone. Gameplay pokazuje alternatywną wersję rozgrywki z E3
936V

Days Gone. Gameplay pokazuje alternatywną wersję rozgrywki z E3

Sony zdecydowało się ponownie zaprezentować materiał z Days Gone, który pierwotnie został pokazany podczas tegorocznego E3. Firma ujawnia alternatywną wersje i jednocześnie przedstawia konkretne szczegóły dotyczące zmian w rozgrywce.

Już podczas E3 Sony prezentowało „alternatywne demo”, jednak tym razem firma zdecydowała się na ponowne opublikowanie materiału. Najnowsza rozgrywka ma skromne zmiany względem poprzedniej, a sam film jest bezpośrednim gameplayem (bez przebitek na twórców).

Pierwsza wersja rozgrywki z Days Gone (E3 2017)

Sony Bend chce mieć pewność, że każdy gracz będzie doskonale przygotowany na różne doświadczenie z Days Gone, ponieważ w tytule niezwykle ważną rolę odegrają pogoda oraz pora dnia. Te oba elementy mogą totalnie zmienić wydarzenia, ponieważ dla przykładu podczas jazdy na śniegu możemy łatwo stracić panowanie nad motorem, w trakcie zimy przeciwnicy są mocniejsi, deszcz tłumi dźwięk, a przykładowo noc sprawia, że bestie zmieniają swoje zachowanie.

Istotną rolę w grze odegra również rzemiosło, ponieważ bohater może zbierać najróżniejsze rzeczy, z których tworzy kolejne elementy, bronie, czy też pułapki. Te ostatnie będziemy bardzo często wykorzystywać w trakcie walki z grupami oponentów.

W tytule znajdą się również tak zwane „dynamiczne wydarzenia”, przez które będziemy musieli zwracać uwagę na drobne szczegóły, bo każda rozgrywka może w Days Gone zaoferować istotne zmiany.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/13/how-weather-dynamic-events-and-playstyle-drastically-alter-your-experience-in-days-gone-showcased-in-new-demo/#

Tagi: