Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 15:04
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom dopiero w 2018 roku!
416V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom dopiero w 2018 roku! Level-5 opóźnia premierę wielkiego RPG-a

Nie mamy pozytywnych wieści dla graczy wyczekujących na Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Twórcy właśnie opóźnili premierę i tytuł zadebiutuje dopiero w 2018 roku. Studio opublikowało specjalny materiał wyjaśniający sytuację.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom miało zadebiutować już 10 listopada 2017 roku. Informacja na temat daty została opublikowana dokładnie 12 czerwca, a po zaledwie miesiącu, otrzymujemy niepokojącą wiadomość dotyczącą opóźnienia.

Gameplay Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Level-5 zdecydowało się opóźnić premierę Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na 19 stycznia 2018 roku. Tytuł w tym terminie trafi jednocześnie na PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Japończycy potwierdzili, że potrzebują więcej czasu na dokończenie prac nad pozycją. Twórcy chcą mieć pewność, że gra w dniu premiery będzie prezentować oczekiwany przez fanów poziom, więc zdecydowano się podjąć tą trudną decyzję.

Akihiro Hino – dyrektor generalny Level-5 – na poniższym materiale podkreślił również, że Ni no Kuni II: Revenant Kingdom nie otrzyma trybu sieciowego. Podczas E3 pojawiły się informacje dotyczące rozgrywki multiplayer, ale było to tylko i wyłącznie nieporozumienie.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Level-5 Ni No Kuni: Wrath of the White Witch opóźnienie

Nie przegap