Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 20:52
Dragon Ball: Xenoverse 2. Zwiastun prezentuje wersję na Nintendo Switch i rozgrywkę w różnych trybach
745V

Dragon Ball: Xenoverse 2. Zwiastun prezentuje wersję na Nintendo Switch i rozgrywkę w różnych trybach

Posiadacze Nintendo Switchów w październiku otrzymają możliwość zapoznania się z Dragon Ball: Xenoverse 2. Wydawca zaprezentował pozycję i z tego powodu możemy spojrzeć na długi zwiastun.  

Bandai Namco w tym tygodniu potwierdziło datę premiery Dragon Ball: Xenoverse 2. Tytuł trafi na platformę Japończyków dokładnie 28 października i w tym samym dniu zainteresowani będą mogli nabyć Pokken Tournament DX.

Splatoon 2. Prezentacja oficjalnego headsetu i gameplay z trybu fabularnego

Nie musieliśmy długo czekać na pełną prezentację produkcji. Japończycy przygotowali konkretny materiał, który pozwala spojrzeć na rozgrywkę w różnych trybach – Dragon Ball: Xenoverse 2 sprawdzi się w każdych warunkach.

Firma pozwala również zerknąć na wykonywanie ataków za pomocą Joy-Conów – nie jestem przekonany, czy taki gameplay odniesie większy sukces, ale na pewno przynajmniej kilkukrotnie wykonałbym w ten sposób Kamehameha…

Zwiastun pokazuje czysty gameplay w wersji na Nintendo Switch i tytuł wygląda naprawdę przyzwoicie. Japończycy nie zawiedli przygotowując dodatkową wersję na sprzęt Big N.

Źródło: YouTube.com

Tagi: