Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 15:27
Just Cause 3 z trybem multiplayer
795V

Just Cause 3 z trybem multiplayer. Twórcy przygotowali liczne atrakcje

Po wielu miesiącach pracy wszyscy fani Just Cause 3 otrzymają możliwość brania udziału w różnych wariantach zabawy w trybie sieciowym. Twórcy projektu udostępnią niezbędne pliki w przyszłym miesiącu.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że nie jest to projekt stworzony przez deweloperów Just Cause 3. Na początku modyfikację dodającą tryb multiplayer do gry przygotowywał Cameron Foote, który został zatrudniony przez Avalanche Studios. Następnie prace przejęła grupa modderska Nanos, która w styczniu opublikowała betę zmagań. Po kolejnych miesiącach prac, autorzy są gotowi na finalną premierę.

Just Cause w kinach. W Rico wcieli się Jason Momoa z "Gry o Tron"

Przedstawiciele Nanos z dumą zapowiedzieli, że już 20 lipca na Steam pojawi się Just Cause 3 Multiplayer. Twórcy zdecydowali się na przygotowanie darmowej aktualizacji, jednak gracze do uruchomienia rywalizacji muszą posiadać podstawkę.  

W grze pojawi się wiele trybów – można tutaj wyróżnić Deathmatch, wyścigi, spadanie ze spadochronu, latanie samolotami, czy też typową, „wolną zabawę”.

Projekt przez cały czas był tworzony „po godzinach” i właśnie z tego powodu czekaliśmy tak długo na ostateczną premierę. Studio ma jeszcze rozwijać propozycję, przygotowywać nowe warianty, usuwać błędy, czy też dbać o serwery.

Niestety, takie przyjemności nie trafią na konsole.  

Źródło: https://www.vg247.com/2017/07/13/the-just-cause-3-multiplayer-mod-will-finally-be-out-july-20/

Tagi: