Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2017 12:44
Mario Kart VR i Dragon Ball VR wygląda wspaniale na pierwszym gameplayu!
1235V

Mario Kart VR i Dragon Ball VR wygląda wspaniale na pierwszym gameplayu!

Bandai Namco inwestuje w technologię VR, co ma już jutro wydać owoce w postaci m.in. Mario Kart VR. Niestety projekt będzie miał niewielki zasięg.

Póki co Nintendo nie zająknęło się nawet na temat wprowadzenia funkcjonalności VR do Nintendo Switch.  Gracze spragnieni zobaczenia swoich ulubionych bohaterów z gier Nintendo muszą liczyć na przedsięwzięcie Bandai Namco . Od jutra w salonie Bandai Namco VR Zone Arcade, który znajduje się w Tokio, dostępne będzie stanowisko z Mario Kart Arcade GP VR (wydawca uzyskał od Nintendo licencję na wykorzystanie marki). Stanowisko z takim projektem ma obsługiwać sprzęt wyposażony w gogle HTC Vive.

Poniżej filmik prezentujący gameplay z Mario Kart VR. Gracze odwiedzający salon VR Bandai Namco w Tokio mogą również spróbować sił m.in. w Fishing VR, Dinosaur Survival Run, Dragon Ball VR oraz Evangelion VR.

Poniżej możecie również sprawdzić jak w akcji prezentuje się Dragon Ball VR. Wreszcie można zrobić kamehameha w trybie FPP. Niezła atrakcja dla fanów serialu/mangi.

Tagi: Bandai Namco mario kart mario kart vr nintendo Switch vr