Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2017 10:54
Final Fantasy XII: The Zodiac Age z dwoma zwiastunami premierowymi
323V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age z dwoma zwiastunami premierowymi

Square Enix naprawdę wytęża marketingowe muskuły w przypadku Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Firma przygotowała jeszcze jeden zwiastun premierowy odświeżonego role-playa.

Square Enix robi co może, by przypomnieć graczom o pojawieniu się na rynku odgrzewanego kotleta w postaci Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Firma już wczoraj wydała "launch trailer", ale zdecydowała się opublikować jeszcze jeden zwiastun premierowy. Oba filmiki znajdziecie poniżej.

Unboxing kolekcjonerki Final Fantasy XII: The Zodiac Age

W przypadku Final Fantasy XII: The Zodiac Age mamy do czynienia z całkiem smacznym kotletem. Zachód otrzymał wreszcie system profesji Zodiac, który występował wcześniej tylko w japońskim wydaniu gry a także kilka funkcji umilających gameplay (np. przyspieszanie rozgrywki i auto-save). Twórcy poprawili również w pewnym zakresie oprawę graficzną.

W Polsce Final Fantasy XII: The Zodiac Age można kupić w wypasionej edycji kolekcjonerskiej, której zawartość przedstawił wczoraj Roger. Zachęcam do zerknięcia na ten materiał (tylko nie przeraźcie się bestii, którą hoduje w domu nasz redaktor naczelny).

Tagi: final fantasy xii Final Fantasy XII: The Zodiac Age Square Enix