Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 21:04
The Coma: Recut. Koreański survival-horror zmierza na PlayStation 4
716V

The Coma: Recut. Koreański survival-horror zmierza na PlayStation 4

Należycie do grona graczy, którzy uważają, że dobry horror powinien zaintrygować pierwszym materiałem? To zerknijcie na zwiastun promujący The Coma: Recut. Szykuje się ciekawe spojrzenie na gatunek przerażających opowieści.

The Coma: Recut to survival-horror 2D przygotowany przez koreańskie Devespresso Games. Tytuł jest tak naprawdę odświeżoną wersją The Coma: Cutting Class, który zadebiutował w 2015 roku na komputerach osobistych.

Citadel: Forged With Fire. Zwiastun i konkrety nowej gry autorów Slender: The Arrival

W tytule gracz wcieli się w Youngho, młodego mężczyznę, który zostaje uwięziony w opuszczonej szkole średniej. Bohater nie jest specjalnie wysportowany, więc może jedynie unikać zagrożenia. Nie jest to jednak łatwa przeprawa, bo miejscówka jest najeżona przerażającymi stworami, które po prostu polują na nieszczęśnika.

W produkcji zadaniem gracza jest ukrywanie się, szukanie notatek, rozwiązywanie zagadek i po prostu wydostanie się z tego piekielnego miejsca. Autorzy dzisiaj potwierdzili wrzucenie pozycji na PlayStation 4, jednak nie otrzymaliśmy większych konkretów dotyczących wydania.

Studio zapowiada, że gra jest „remasterem”, jednak trudno tak naprawdę powiedzieć, co w tym wypadku zostało poprawione względem oryginału. Pewną ciekawostką na pewno jest odbiór przygody wśród społeczności – tytuł może pochwalić się świetnymi notami wśród graczy na Steam, jednak przy tym średnią ocen na poziomie 69%.

Materiał: The Coma: Recut - Zwiastun

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: devespresso games The Coma: Recut trailer zapowiedź zwiastun