Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 19:08
The End is Nigh
617V

The End is Nigh. Gameplay prezentuje nową grę twórcy Binding of Isaac

Edmund McMillen ponownie wymęczy wielu graczy. Jego The End is Nigh właśnie debiutuje na platformie Valve i z tej okazji możemy zapoznać się z konkretnym materiałem.

The End is Nigh to platformówka stworzona przez Edmunda McMillena. W tytule gracz przejmuje kontrolę nad „Ash”, czyli jedną z niewielu „rzeczy”, która przeżyła „koniec świata”.

Nintendo Switch otrzyma aplikację do oglądania wideo i live-streamów

Za pozycję odpowiada autor Binding of Isaac oraz Super Meat Boy i w zasadzie pozycja w znaczącym stopniu przypomina ten drugi tytuł. W trakcie rozgrywki należy przemierzać kolejne lokacje i unikać najróżniejszych niebezpieczeństw.

Deweloper stworzył ponad 600 poziomów w 12 rozdziałach, ponad 20 dodatkowych poziomów z nową mechaniką rozgrywki, czy też 100 specjalnych kostiumów wpływających na gameplay. Tytuł jest podobno piekielnie wymagający, ale deweloper nie zapomniał o słodkiej satysfakcji z ukończenia kolejnych rozdziałów przygody.

Z okazji premiery możemy spojrzeć na spory materiał, prezentujący w zasadzie samą esencję projektu. W trakcie rozgrywki będziemy biegać, skakać, unikać przeciwników i bardzo często ginąć. Aktualnie The End is Nigh trafiło wyłącznie na komputery osobiste oraz w przyszłości wskoczy na Nintendo Switcha.

Materiał: The End is Nigh - Gameplay Trailer

Tagi: gameplay the end is nigh zwiastun