Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 17:10
Bohaterka Lone Echo
843V

Lone Echo. Zwiastun premierowy gry autorów The Order: 1886 - dla takich gier warto inwestować w VR

Wirtualna rzeczywistość potrzebuje mocnych tytułów, a jedną z takich perełek może okazać się Lone Echo. Produkcja Ready at Dawn na kolejnym materiale wygląda imponująco.

Ready at Dawn po zakończeniu prac nad The Order: 1886 postanowiło odrobinę eksperymentować . Studio stworzyło Deformers (premiera w kwietniu), a teraz zaoferuje zainteresowanym Lone Echo (20 lipca). Tytuł jest przygotowany we współpracy z Oculus VR i jest przeznaczony wyłącznie na Oculus Rift, a zarazem korzysta z dobrodziejstwa Touch Controllers.

Oculus Rift z Touch Controllers w promocji. Zestaw dostępny ze sporym rabatem

Akcja produkcji zaprowadzi śmiałków do odległego, 2126 roku, a gracz podczas rozgrywki będzie kontrolował androida o imieniu Jack. Bohater znajduje się na stacji kosmicznej, ale spokojna podróż zostanie przerwana przez pewne zdarzenie.

Twórcy od początku kreowali projekt z myślą o wirtualnej rzeczywistości i znaczącą część opowieści będziemy znajdować się w stanie nieważkości. Ready at Dawn postanowiło wykorzystać pełną moc Touch Controllers i dzięki temu podczas rozgrywki otrzymamy możliwość przykładowo odbijania się od ścian.

Głównym trybem w Lone Echo jest oczywiście kampania, ale studio stworzyło również tryb sieciowy, w którym dwa pięcioosobowe zespoły walczą w zmaganiach za pomocą „futurystycznego frisbee”. Rywalizacja zbiera bardzo pozytywne komentarze.

Materiał: Lone Echo Trailer – Exclusively for Oculus Rift + Touch

Tagi: lone echo pc ready at dawn trailer zwiastun