Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.07.2017 10:41
Destiny 2. Bungie wyciąga wnioski z krytyki. "Gracze będą narzekać na nadmiar fabuły"
1476V

Destiny 2. Bungie wyciąga wnioski z krytyki. "Gracze będą narzekać na nadmiar fabuły"

Wczoraj Destiny 2 dorobiło się niezłego materiału, prezentującego nowe klasy, którymi poszalejemy w nadciągającej strzelaninie. Tym razem deweloperzy opowiadają o fabule.

Jednym z elementów, na którym najczęściej narzekali gracze w pierwszej odsłonie Destiny była za mała ilość fabuły. Bungie zapowiedziało, że nie powtórzy tego błędu. W istocie fabularnych motywów ma być w Destiny 2 tyle, że gracze mogą nawet narzekać na ich nadmiar.

Destiny 2 w Encyklopedii PPE.pl

"Studio spędziło naprawdę dużo czasu budując ten świat. Chciałbym podkreślić bardzo mocno, że jesteśmy gotowi opowiadać historie w tym świecie. Wielkie, iście kinowe historie. (...)

Nauczyliśmy się wiele po Destiny 1 i uwzględniamy krytykę graczy. W Destiny 2 wszędzie jest fabuła. (...) Mam nadzieję, że gracze będą narzekać na nadmiar fabuły w Destiny 2. To byłby wątek na Reddit, który chciałbym przeczytać" - zapowiedzieli deweloperzy z Bungie w nowym materiale wideo.

Brzmi dobrze. W szczególności, że scenariusz Destiny 2 rozwinie niedokończone wątki z pierwszej części strzelaniny (choćby motyw związany z tajemniczym Podróżnikiem, zawieszonym nad Ziemią).

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 fabuła