Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 16:31
The Escapists 2. Data premiery ujawniona na zwiastunie
673V

The Escapists 2. Data premiery, cena oraz zwiastun

Mouldy Toof zakończyło główne prace nad The Escapists 2, więc twórcy są gotowi do przedstawienia ostatecznej daty premiery. Pozycja jeszcze w tym roku wyląduje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, ale jednocześnie autorzy nie zapominają o posiadaczach Nintendo Switchów.

The Escapists trafiło do pierwszych graczy w 2014 roku. Tytuł z miejsca został doceniony przez fanów indyków, więc autorzy z przyjemnością wrzucili pozycję na kolejne platformy. W ubiegłym roku Mouldy Toof zapowiedział kontynuację, która trafi na rynek jeszcze w tym roku.

The Escapists 2 w Encyklopedii PPE.pl

Na 22 sierpnia zaplanowano premierę The Escapists 2. Tytuł jednocześnie trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste – sympatycy koncepcji powinni przygotować około 84 zł, ponieważ gra została wyceniona na 19,99 euro. Studio potwierdziło również „dobre wieści dla posiadaczy Nintendo Switchów”, ale na konkrety musimy zaczekać.

W pozycji nie zabraknie rozbudowanego poradnika, który nauczy wszystkich śmiałków podstaw życia w więzieniu. Autorzy stworzyli również 10 unikalnych rodzajów więzień, tryby dla pojedynczego gracza oraz sympatyków sieciowych atrakcji (z kooperacją oraz zmagamiami PVP do 4 zawodników), a jednocześnie autorzy zadbali o system „drop-in drop-out”. Deweloperzy znacząco rozwinęli system walki, stworzyli ponad 300 elementów dla personalizacji bohaterów, pozwolą tworzyć nowe przedmioty i oczywiście nie zapomnieli o kolejnych sposobach ucieczki z więzienia.

Na deser możemy spojrzeć na przyjemny zwiastun. Z łatwością dostrzeżecie zmianę w oprawię – autorzy nie uciekają od perspektywy z lotu ptaka, ale jednocześnie odpicowali postacie oraz miejscówki.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: