Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.07.2017 21:50
Mega Man Maker. Fanowska produkcja pozwoli wam stworzyć własną grę z legendarnym bohaterem!
464V

Mega Man Maker. Fanowska produkcja pozwoli wam stworzyć własną grę z legendarnym bohaterem!

O Wii U można powiedzieć wiele złego, ale to właśnie na tę konsolę Nintendo wydało kilka ze swoich najbardziej rewolucyjnych tytułów. Wśród nich był oczywiście Super Mario Maker!

To właśnie dzięki produkcji Nintendo, twórcy dziś omawianego dzieła nabrali inspiracji i postanowili stworzyć swoją własną wersję maker'a, z tą różnicą, że dopasowali go do uniwersum Mega Mana.

Tak oto powstał Mega Maker, czyli gra która pozwoli wam na stworzenie własnego, pełnoprawnego poziomu dla przygód bohatera Capcomu. Tytuł oferuje klasyczną oprawę graficzną, dostęp do 63 ścieżek dźwiękowych z pierwszych sześciu odsłon serii!

Ponadto plansze będziemy składać z 129 elementów otoczenia, 40 teł, 29 przeszkód, platform i innych tego typu rzeczy, a przed graczami postawimy 46 przeciwników i aż 12 bossów! Mało? No to dorzućmy do tego pełen zestaw broni Mega Mana, wzbogacony o 2 zupełnie nowe sztuki.

Oczywiście gra posiadać będzie funkcjonalności Sieciowe, czyli każdy nasz poziom wrzucimy na serwer, inni będą w niego grać, oceniać go, a my sami poszukamy innych wyzwań i inspiracji w specjalnej wyszukiwarce.

Szkoda tylko, że to produkcja fanowska, a nie oficjalna. Capcom mógłby to spokojnie z dumą wydać na rynek! Premiera już 15 lipca!

Tagi: fan made mega maker mega man mega man maker