Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 17:30
Absolver taktyczny gameplay zachęca do rozgrywki. O tym tytule trzeba pamiętać
509V

Absolver taktyczny gameplay zachęca do rozgrywki. O tym tytule trzeba pamiętać

W przyszłym miesiącu nie będziemy narzekać na brak mocnych i zarazem wielkich tytułów, ale jedną z ciekawostek, o której trzeba pamiętać jest Absolver. Gra byłych pracowników Ubisoftu została zaprezentowana na nowej rozgrywce i pozycja wygląda świetnie.

O Absolver pierwszy raz usłyszeliśmy w połowie 2016 roku. Jest to produkcja przygotowana przez studio Sloclap, a dokładnie przez byłych pracowników Ubisoftu. Deweloperzy postanowili na własny rachunek przygotować tytuły, który pod względem najważniejszego systemu przypomina For Honor.

Absolver - data premiery i zwiastun przedstawiający walkę

Miłośnicy bijatyk mogą już wkrótce otrzymać nowy obiekt westchnień. Absolver zbiera ponownie bardzo pozytywne komentarze i gra może okazać się sporą niespodzianką przyszłego miesiąca. Tytuł pod względem rozgrywki to sieciowy RPG z bardzo rozbudowanym systemem walki, w którym każdy zawodnik na własną rękę tworzy combosy.

Najnowszy gameplay prezentuje świetnie wyglądające, taktyczne pojedynki, które podobno nabierają rumieńców, gdy trzymamy pada w łapach. Całość oczywiście przypomina starcia z For Honor, ponieważ ponownie w trakcie rywalizacji będziemy dynamicznie zmieniać style, strony, a zmagania będą opierać się na bezbłędnym wykorzystaniu błędów przeciwnika.

Nie możemy również zapomnieć, że Absolver to tak naprawdę rasowy RPG, w którym wcielimy się w tytułowych wojaków. Bohaterowie zostaną zatrudnieni przez Przewodników, nowych władców Imperium Adal, którzy chcą zaprowadzić na ziemiach porządek – oczywiście to my będziemy wykonywać poszczególne misje.

W tytule pojawi się długa opowieść, którą bez problemu poznamy z przyjaciółmi, a dodatkowo fani wskoczą na areny, gdzie będą odbywać się zmagania 1v1 oraz 3v3.

Materiał: Absolver gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: absolver gameplay sloclap