Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 21:30
Assassin’s Creed: Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana – powieść promowana parkourem trafiła do księgarń
368V

Assassin’s Creed: Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana – powieść promowana parkourem trafiła do księgarń

Fani serii Assassin’s Creed mogą zapoznać się z kolejną książką Mathewa J. Kirby’ego. Druga część trylogii trafiła do księgarń, a wydawnictwo zachęca do historii ciekawym spotem. W materiale wystąpił Mikołaj „Mutant” Durowicz.

Od tego tygodnia uniwersum Assassin’s Creed zostało rozszerzone o kolejną powieść. „Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana” to druga część trylogii przygotowanej przez Mathewa J. Kirby’ego.

Poznajcie szczegóły o Assassin’s Creed: Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana

W Assassin’s Creed: Ostatni Potomkowie. Grobowiec Chana twórca kontynuuje wątek Owena, czyli zwyczajnego nastolatka, który jest jednak połączony genetycznie z legendarnym zakonem asasynów. W pierwszej przygodzie protagonista dość prędko znalazł się w złym miejscu o złym czasie, a podczas historii rozpoczęła się walka o Trójząb Edenu.

Wydawnictwo Insignis zdecydowało się na ciekawy pomysł. Firma przygotowała oryginalny spot, w którym występuje Mikołaj „Mutant” Durowicz, instruktor sportów miejskich z parkourem na czele, działający w warszawskim stowarzyszeniu Parkour United. To właśnie on zgarnął między innymi nagrody „Best Parkour Move” na ogólnopolskich zawodach „Biskupiec 3RUN Challenge 4” w 2016 roku oraz zwycięstwo na Mistrzostwach Polski Parkour i Freerun w Lublinie.

W swoim najnowszym wyzwaniu, „Mutant”, podobnie jak Oewn i pozostali bohaterowie powieści, mierzy się z barierami. Zainteresowani mogą nabyć książkę w tym miejscu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Assassin's Creed insignis książka