Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 14:09
Microsoft zamierza wprowadzić opcję kupowania gier dla znajomych
793V

Microsoft zamierza wprowadzić opcję kupowania gier dla znajomych

Amerykańska korporacja pracuje nad wieloma innowacjami, które mają umilić korzystanie z Xboksów One, a jedną z nadciągających nowości jest kupowanie produkcji dla znajomych. Nowość zapowiedział Mike Ybarra.

Na Steam od pewnego czasu bez najmniejszego problemu możemy wysłać znajomym prezenty w postaci kupionych gier. Przedstawiciele Microsoftu najwyraźniej są fanami tej propozycji, ponieważ funkcja wkrótce trafi na Xboksa One.

Xbox One X benchmark. Pierwsze testy wydajności nowej konsoli Microsoftu

Amerykanie od premiery Xboksa One starają się przygotowywać funkcje, które mają zadowolić najwierniejszych fanów korporacji. W jednej z nadchodzących aktualizacji powinniśmy otrzymać informacje dotyczące „Xbox Gifts”, ponieważ tę innowację zapowiedział Mike Ybarra.

„- Cześć Mike, jak daleko znajdujemy się od wprowadzenia funkcji prezentów nowych produktów dla przyjaciela?

- Niedaleko!”

Ten dialog bez najmniejszego problemu znajdziecie na Twitterze przedstawiciela Microsoftu, który bardzo często właśnie w trakcie rozmów z fanami zapowiada nowe funkcje Xboksa One. Propozycja może spodobać się wielu graczom, którzy teraz bez przeszkód będą mogli przykładowo odwdzięczyć się za przysługę miłą niespodzianką.

Warto pamiętać, że Microsoft pracuje również nad refundacją, która ma trafić do sklepu Microsoftu – gracze otrzymają możliwość zwracania cyfrowych wersji tytułów

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft mike ybarra xbox one