Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 15:19
Pokemon z Pokken Tournament DX
393V

Pokken Tournament DX. Zwiastuny prezentują zawartość i przygotowują graczy na premierę

Posiadacze Nintendo Switchów mogą szykować się na pierwszą grę z Pokemonami w roli głównej. Na dobry początek fani stworków zapoznają się z odpicowanym Pokken Tournament, który pierwotnie zadebiutował na Nintendo Wii U.

Na tegorocznym E3 otrzymaliśmy zapowiedź pełnoprawnej odsłony Pokemonów przygotowanych z myślą o Nintendo Switch. Na tytuł musimy zaczekać do przyszłego roku, ale fani uniwersum już wkrótce otrzymają możliwość zapoznania się z Pokken Tournament DX.

Pokemony na Nintendo Switch! GameFreak przygotowuje pełnoprawną odsłonę

Od wielu miesięcy pojawiały się plotki, według których Pokemony trafią na Nintendo Switcha. Japończycy ujawnili pierwszą produkcję z serii na nową platformę, ale na dobry początek gracze zapoznają się z Pokken Tournament DX.

Produkcja jest reklamowana hasłem „graj w Pokkena w każdym miejscu, w każdym czasie”, bo oczywiście tytuł wspiera trzy tryby rozgrywki. Twórcy postanowili odrobinę odpicować pozycję względem edycji na poprzednią generację i zainteresowani gracze zapoznają się z między innymi nowym Pokemonem (Decidueye), wybiorą nowych pomocników (Litten i Popplio), wezmą udział w trzyosobowych pojedynkach, grupowych meczach, dziennych wyzwaniach, będą oglądać powtórki, a w pozycji pojawi się cała zawartość od dnia premiery. 

Gracze mogą liczyć na liczne turnieje oraz wydarzenia zorganizowane dla fanów Pokemonów. Tytuł ma być dobrą rozgrzewką przed przyszłoroczną premierą – The Pokemon Company tworzy „Pokemon RPG” na nową platformę Japończyków.

Dzisiaj możemy spojrzeć na dwa zwiastuny prezentujące pozycję. Pokken Tournament DX zadebiutuje 22 września.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bandai namaco Nintendo pokken tournament dx trailer zwiastun

Nie przegap