Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 18:28
Halo 5: Guardians na Xbox One X w 4K. Pozostałe części lądują we Wstecznej Kompatybilności
989V

Halo 5: Guardians na Xbox One X w 4K. Pozostałe części lądują we Wstecznej Kompatybilności

343 Industries ma sporo dobrych informacji dla fanów Halo. Na dobry początek firma zapowiedziała aktualizację Halo 5: Guardians oraz wrzucenie do Wstecznej Kompatybilności całego zestawu produkcji.

343 Industries pracuje nad kolejnym tytułem w uniwersum Halo. Aktualnie twórcy nie byli gotowi do prezentacji pozycji, ale możemy mieć nadzieje, że w przeciągu następnych miesięcy otrzymamy przynajmniej skromne szczegóły dotyczące gry.

Xbox One X benchmark. Pierwsze testy wydajności nowej konsoli Microsoftu

Autorzy jednak nie zapominają o Halo 5: Guardians. Tytuł w dniu premiery Xboksa One X otrzyma aktualizację, dzięki której każdy fan uniwersum zapozna się z historią, czy też postrzela w trybach sieciowych w rozdzielczości 4K. To nie koniec atrakcji związanych z „Piątką”, ale na pozostałe konkrety musimy jeszcze zaczekać.

Jednocześnie 343 Industries potwierdziło rozszerzenie Wstecznej Kompatybilności. Jeszcze w tym roku bez najmniejszego problemu wrzucimy do Xboksa One płytki z Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 oraz Halo: CE Anniversary w wersji na Xboksa 360 lub pobierzemy cyfrowe wersje tych tytułów.

Gry będą wspierać wszystkie elementy znane z X360 – w tym rozgrywkę LAN-ową pomiędzy posiadaczami Xboksów One i Xboksów 360! Dodatkowo Microsoft zdecydował się rozdać wszystkie paczki  map, które trafiły na Xbox Store – gracze będą mogli bez przeszkód pobrać tonę zawartości, która zawędrowała na serwery w przeciągu wielu lat.

Miłośnicy uniwersum Halo mogą również liczyć na stosowną rozbudowę Halo Wars 2 – w sierpniu zadebiutuje „Awakening the Nightmare”, który wprowadzi do gry między innymi nową kampanię oraz zupełnie świeży tryb zatytułowany „Terminus Firefight”.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 343 Industries halo 5: guardians Microsoft wsteczna kompatybilność xbox one x