Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2017 16:02
Splatoon 2 Direct. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo
400V

Splatoon 2 Direct. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo

Japońska korporacja zaprasza posiadaczy Nintendo Switchów na kolejne wydarzenie przybliżające nadciągającą premierę. Dzisiejszy Direct w całości skupi się na Splatoon 2 i gracze mogą liczyć na sporo przyjemnych i pozytywnych informacji dotyczących gry.

Japońska korporacja kontynuuje organizacje wydarzeń z serii Nintendo Direct skupionych wyłącznie na jednej produkcji. Firma tym razem ujawni ostatnie informacje dotyczące Splatoon 2 – tytuł trafi wyłącznie na Nintendo Switch dokładnie 21 lipca. 

Nintendo Switch otrzyma kolejne gry od Telltale Games. To idealny sprzęt dla studia

Nintendo znalazło świetny sposób na komunikację z fanami. Firma za pomocą Nintendo Directów ujawnia najważniejsze informacje dotyczące najbliższych premier na Nintendo Switcha. W ubiegłym miesiącu byliśmy świadkami identycznej inicjatywy, która pozwoliła zainteresowanym poznać ARMS, a dzisiejsze wydarzenie skupi się na Splatoon 2 .

O godzinie 16:00 wystartuje wydarzenie poświęcone nowej pozycji. W trakcie show możecie liczyć na konkretne fragmenty rozgrywki, prezentację gadżetów, kolejnych amiibo, czy też szczegółów dotyczących zawartości.

Japończycy potwierdzili, że wydarzenie będzie trwało 25 minut!

Tagi: