Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.07.2017 09:32
Skull and Bones. Ubisoft chwali się opiniami dziennikarzy
577V

Skull and Bones. Ubisoft chwali się opiniami dziennikarzy

Skull and Bones ma nas jeszcze totalnie zaskoczyć. Deweloperzy z Ubisoft Singapore zapewniali w trakcie targów E3 2017, że ich gra nie jest tylko "wyciętą sekcją" Asassin's Creed: Black Flag. Wygląda na to, że dziennikarze kupili taką narrację.

Ubisoft chwali się w nowym zwiastunie ciepłym przyjęciem Skull and Bones, z jakim spotkała się nowa gra o pirackich wyczynach.

Assassin's Creed: Origins. Ponad kwadrans gameplayu z wersji na Xbox One X

Co warto podkreślić - wg Ubisoft Skull and Bones nie będzie tylko grą z prostym sieciowym modułem. Wiemy już, że tytuł zaoferuje "fabularną kampanię". Deweloperzy nie zdążyli jej jeszcze przygotować, dlatego nie zobaczyliśmy tego tematu na imprezie w Los Angeles.

Skull & Bones trafi na PC, PS4 i XOne na jesieni 2018 r. Deweloperzy z Ubisoft Singapore (ekipa odpowiedzialna za rewelacyjne morskie bitwy z Assassin's Creed 3 i Black Flag) dostała wreszcie szansę się wykazać w swojej samodzielnej produkcji. Pierwszy gameplay wskazuje na mocną produkcję. Oby tylko wydawca nie przesadzał z tematem mikrotransakcji, które jak wiadomo rozłożyły na łopatki wiele głośnych tytułów sieciowych.

Tagi: