Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2017 18:10
Destiny 2. Gameplay pokazuje „Farmę”
1312V

Destiny 2. Gameplay pokazuje „Farmę”

Bungie musiało dla Destiny 2 przygotować zupełnie nowe miejsce, w którym gracze będą mogli miło spędzać czas przed wyruszeniem na misje. Studio zdecydowało się już dzisiaj dokładnie zaprezentować miejscówkę, w której na pewno nie zabraknie tańców.

Destiny 2 to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z Destiny. Po utracie Wieży i Ostatniego Miasta Strażnicy znaleźli nowe miejsce, w którym będą odpoczywać po wykonanych zadaniach, czy też kupią nowy sprzęt.

Edycja Kolekcjonerska Destiny 2 za ponad 1000 zł - są pierwsze oferty w polskich sklepach

Dzisiaj Bungie zdecydowało się na dokładną prezentację. Studio pozwoliło spojrzeć na „Farmę”, w której na pewno spędzimy mnóstwo czasu. To właśnie w tym miejscu otrzymamy nowe zadania, kupimy gadżety, czy po prostu zagramy w… Piłkę nożną.

W pierwszej odsłonie „społecznościowa lokacja” była miejscem, gdzie odbywały się spore spotkania fanów. Wspólnie tańczyliśmy, gadaliśmy o grze, czy też po prostu umawialiśmy się na kolejne pojedynki.

Twórcy musieli przygotować nową przestrzeń, jednak pewnie dopiero po premierze okaże się, czy nowa lokacja zostanie tak dobrze przyjęta jak teren z Destiny. Mam jednak wrażenie, że gracze również i w tym miejscu będą chętnie odpoczywać i szykować się na kolejne atrakcje.  

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 gameplay