Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2017 17:54
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy i Ultimate Ninja Storm Trilogy. Data premiery i zawartość
689V

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy i Ultimate Ninja Storm Trilogy. Data premiery i zawartość

Bandai Namco ma sporo dobrych informacji dla fanów Naruto. Gracze mogą szykować się na dwa wielkie zestawy, które zadebiutują na rynku jeszcze w tym roku. Zestawy trafią na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

W kwietniu informowaliśmy naszych czytelników o „trylogii Naruto”, która początkowo miała zadebiutować wyłącznie w Japonii. Na szczęście nie były to potwierdzone informacje i dość prędko wydawca potwierdził wrzucenie gry na Stary Kontynent.

3 gry w cenie 1. Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy z pierwszym zwiastunem

Dzisiaj otrzymaliśmy już prawdziwe konkrety, które powinny zainteresować wielu graczy. Zacznijmy od wspomnianej trylogii  –  Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy zadebiutuje w Europie jednocześnie 25 sierpnia i pakiet będzie zawierał: Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst. Premiera jednocześnie odbędzie się na trzech wspomnianych platformach i w tym wypadku doczekamy się wyłącznie wydania w cyfrowych sklepach. Jednocześnie klienci otrzymają możliwość kupienia oddzielonych od zestawu pozycji.

 Zdecydowanie ciekawiej prezentuje się Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy, ponieważ jest to zestaw, który zawiera: Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto. Twórcy zajęli się wrzuceniem do pozycji wszystkich możliwych dodatków. Ten pakiet posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One będą mogli nabyć w fizycznej wersji – autorzy zdecydowali się na metalowe pudełko, artbook oraz anime. Premiera odbędzie się również 25 sierpnia.

Aktualnie nie poznaliśmy tylko cen poszczególnych produkcji oraz pakietów.

Naruto Ultimate Ninja Storm Legacy

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: