Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 10.04.2010 20:40
Potyczki sieciowe w SingStar
843V

Potyczki sieciowe w SingStar

SingStar doczekał się już wielu usprawnień i nowych funkcjonalności. Tak naprawdę, jeśli czegoś brakuje nam do szczęścia (poza polskimi utworami w SingStore), to konkurowania z innymi "śpiewakami" przez Sieć. Ale już niedługo...xxxxx

 

Jak informuje oficjalny blog PlayStation Europe, niedługo ruszają testy nowego trybu gry - Online Battle. Jeżeli chcielibyście wziąć udział w becie i wypróbować nową opcję, wystarczy posiadać europejskie konto PSN i wypełnić formularz dostępny pod tym adresem. SCEE zastrzega jednak, że ilość miejsc jest ściśle limitowana, a testy wiązać się będą zarówno z rozgrywką w godzinach nocnych, jak i publikowaniem swoich uwag na oficjalnym forum (po angielsku). Jeśli czujecie się na siłach - warto spróbować.

 

 

A co wiemy o wspomnianej nowości? Przyniesie ją czerwcowy update SingStara i pojawi się jako nowa opcja w menu wyboru trybów gry (zdjęcie poniżej). Samo rozpoczęcie rozgrywki jest proste - wystarczy wysłać zaproszenie do przyjaciela z Friendlisty (z poziomu gry - fotka powyżej), a następnie obie osoby muszą wybrać ten sam utwór w swoich grach (w przypadku piosenek zakupionych jako DLC, w obu przypadkach koniecznie jest posiadanie danego utworu na HDD). I tyle - zaczynacie typową bitwę na punkty, w stylu "śpiewać każdy może". Ucieszą Was też zapewne bajery w postaci wyświetlania aktualnego wyniku oponenta na naszym ekranie oraz podgląd jego wysiłków poprzez PlayStation Eye (jeżeli druga strona posiada aktywną kamerkę). Mnie marzy się jeszcze granie z dowolnymi osobami z Sieci (a nie tylko z Przyjaciółmi), które wyszukiwalibyśmy np. poprzez specjalną sekcję w My SingStar Online (w końcu tam też mamy sekcję znajomych swego profilu, a na dodatek pewnych fanów SingStara). To gwarantowałoby, że zawsze znajdziemy kogoś chętnego do gry... Może kiedyś?

 

Tagi: SCEE singstar update