Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2017 16:30
Stallion83 po 11 latach nie ma już najwyższego wyniku gamescore, bo uprawiał seks
4528V

Stallion83 po 11 latach nie ma już najwyższego wyniku gamescore, bo uprawiał seks

Łowcy osiągnięć od 11 lat obserwowali dokonania Ray’a "Stallion83" Coxa. Fan Xboksa przez cały ten czas przewodził w rankingu gamescore i dopiero w ostatnich dniach utracił swój wypracowany latami tytuł.

Ray "Stallion83" Cox to prawdziwa legenda Xboksa. Gracz przez 11 lat zdobywał wszystkie „kamienie milowe” i nieustannie dzierżył tytuł „największej liczby zdobytych osiągnięć”. To on między innymi zdobył 1 milion gamescore.

Promocja na Xbox Live rośnie! Microsoft przecenia kolejne tytuły

Miłośnicy gracza od pewnego czasu zauważyli, że liczba zdobytych przez niego punktów nie rośnie w standardowym tempie. Sytuację postanowił wykorzystać Stephen "smernov" Row, który nieustannie ścigał Coxa w przeciągu ostatniej dekady i w weekend udało mu się przebić wieloletniego mistrza. smernov ma aktualnie 1,591,490 osiągnięć, a Stallion83 dokładnie 1,585,854.

Stallion83 postanowił nawet wytłumaczyć swoją „porażkę” – w ostatnim czasie wziął ślub i pojechał na miesiąc miodowy. Po tym jak zobaczył nowego lidera, wrzucił na Twitter zabawną wiadomość, gdzie zaznaczył, że w tym czasie nie mógł grać, bo był „zajęty uprawieniem seksu”.

Cox nie tracił czasu na takie głupoty, jednak musi teraz uważać, bo Stallion83 wraca do gry. W przeciągu ostatnich kilku godzin wziął na warsztaty Knee Deep i zamierza zdobyć 1000 punktów w tym tytule.  

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-07-04-worlds-xbox-gamerscore-leader-overtaken-for-first-time-after-he-goes-away-on-honeymoon

Tagi: gamescore Osiągnięcia tweet xbox one