Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.07.2017 11:17
Crash Bandicoot jak żywy! Śliczna figurka i demonstracja jej powstawania
2260V

Crash Bandicoot jak żywy! Śliczna figurka i demonstracja jej powstawania

Wiadomo już, że Crash Bandicoot robi furorę nie tylko wśród czytelników PPE. Zakręcony jamraj rozchodzi się rewelacyjnie również w brytyjskich sklepach, co potwierdził wczorajszy ranking sprzedaży. Producenci zamierzają w związku z tym kuć żelazo póki gorące.

Już wczoraj Eric Hirshberg z Activision powiedział, że jest uradowany z ogromnego entuzjazmu, z jakim fani przyjęli Crasha. Możemy się w związku z tym spodziewać kolejnych kroków wydawcy w crashowym kierunku (być może Activision stworzy nawet nowe odsłony tej marki). Dzisiaj pora na kontynuację tematu Crasha z trochę innej perspektywy. Takiej ulepionej z tworzywa PCV.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Firma First 4 Figures nawiązała współpracę z Activision, dzięki czemu możliwe było stworzenie bardzo ładnej figurki przedstawiającej Crasha Bandicoota. Wysokość przedmiotu to ok. 23 cm. Firma wzorowała się na odświeżonym wizerunku jamraja, znanym z kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Cena? 90 dolarów. Niby sporo, ale jakość wykonania tej figurki wydaje się bardzo wysoka. Figurkę można zamówić w tym miejscu. Premiera odbędzie się w sierpniu 2017 r.

Ciekawy jest materiał wideo przedstawiający proces tworzenia figurek z warsztatu First 4 Figures. Jak widać jest z tymi "puzzlami" a później z malowaniem całości trochę roboty.

Źródło: http://www.first4figures.com/collectibles/crash-bandicoot-9-pvc-painted-statue-exclusive.html

Tagi: