Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.07.2017 08:36
Conan Exiles trafi niedługo na Xbox One. Zmiany w walce i mroźny region
792V

Conan Exiles trafi niedługo na Xbox One. Zmiany w walce i mroźny region

Jeśli ochłonęliście już po przyjęciu tragicznej wieści o tym, że w konsolowych wersjach Conan Exiles nie będzie dyndającej golizny, to warto przyjrzeć się kolejnym nowościom, zmierzającym do tej ciekawej survivalowej produkcji,

Funcom ostro pracuje nad stworzeniem konwersji Conan Exiles na Xbox One, a później również na PlayStation 4. Deweloperzy potwierdzili, że Conan Exiles trafi na Xbox One w formie "Game Preview" już 16 sierpnia. Premiera na PlayStation 4 planowana jest na początek 2018 roku.

Conan Exiles w Encyklopedii PPE.pl

To nie jedyny świeży komunikat od Funcom. W najnowszym materiale wideo dyrektor kreatywny Joel Bylos zaprezentował najnowsze osiągnięcia studia. Przede wszystkim twórcy pochylili się nad systemem walki, włączając w to uniki "rolowane" i zwiększenie obrażeń zadawanych przez potwory.

Co najważniejsze - w filmiku nie zabrakło materiałów prezentujących nowy system temperatury. Gracze będą musieli uważać na komfort termiczny bohatera. W trakcie upałów trzeba więcej pić, a w zimnie ubrać się z grube ubrania i żłopać alkohol, by się rozgrzać (a w TV mówili, że procenty wcale nie pomagają w takich sytuacjach;).

Deweloperzy prezentują też w poniższym materiale nowy "ekosystem", w postaci mroźnej północy. Takie obrazki możecie ujrzeć od 35 minuty nagrania. Autorzy udostępnią ten region za darmo na XOne i PC już 16 sierpnia.

Tagi: conan conane exiles funcom xbox one