Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2017 20:02
Wy pytacie, Mazzi odpowiada! „Wszystko, co chcecie wiedzieć o Japonii, ale baliście się zapytać”
1207V

Wy pytacie, Mazzi odpowiada! „Wszystko, co chcecie wiedzieć o Japonii, ale baliście się zapytać”

Mazzi to wieloletni dziennikarz PSX Extreme, którego dział „Ohayo Nippon” czytacie w każdym numerze. Michał przygotowuje do następnego szmatławca grubszy materiał, który pragnie stworzyć ze społecznością PPE! Chcecie dowiedzieć się czegoś ciekawego o Japonii? Zapraszamy!

Michał Mazur mieszka w Japonii od 9 lat. W tym czasie nie zapomniał o naszej redakcji, stale podsyła Rogerowi i ekipie dziwne jedzenie, którego boimy się dotykać, jednocześnie przybliżając czytelnikom Kraj Kwitnącej Wiśni.

PSX Extreme 239 już w sprzedaży!

Nasz naczelny zlecił Mazziemu „grubszy tekst”, który trafi do nadchodzącego numeru PSX Extreme. Aktualnie nie chcemy zdradzać, o czym będzie pisał nasz wysłannik z kraju samurajów, ale mamy dla Was miłą propozycję.

Macie pytania dotyczące kultury Japonii, gier z tego kraju, mieszkańców, czegokolwiek? Mazzi odpowie na najciekawsze! Będzie to przyjemna dokładka do samego dania głównego pod postacią tekstu, który na pewno zainteresuje fanów KKW.

Na kilka sekund oddaję mikrofon Mazziemu:

Witajcie kochani!

Pracuje właśnie nad nowym materiałem do PSX Extreme. Nie chcę za dużo jeszcze zdradzać, ale dotyczy on Japonii i omawia m.in. obecne trendy w Kraju Kwitnącej Wiśni i jak ten kraj zmienił się z mojej perspektywy. 9 lat to kawał czasu, więc jest o czym pisać :). Materiał oczywiście okołogrowy, ale jest też odrobina miejsca na inne interesujące Was kwestie. W związku z tym jest świetna okazja, by zadać pytanie związane z Japonią. Preferowane są te związane z tematyką okołogrową, ale nie pogardzimy również interesującymi pytaniami z innej półki - jednym słowem wszystko, co nadaje się do publikacji i nie sprawi, że przypadkowo czytająca pismo mama obleje się czerwonym rumieńcem, a ksiądz spryska kropidłem (idź precz, szatanie!). Pytania możecie wrzucić do komentarzy, a czas jest do przyszłego poniedziałku (10 lipca). Wasze pytania i opinie będą bardzo pomocne, bo pomogą mi lepiej “skroić” tekst na waszą miarę i dostarczyć najbardziej interesujących was informacji.

Pozdrowienia z Japonii

Mazzi

To jak, możemy na Was liczyć? Pytania podsyłajcie w komentarzach!

Tagi: japonia mazzi psx psx extreme

Nie przegap