Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 10:26
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na Xbox One. Okładka i oferta znanego sklepu
6570V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na Xbox One. Okładka i oferta znanego sklepu

Temat "ekskluzywności" Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wraca jak bumerang. Activision unikało tego tematu w ostatnich miesiącach jak ognia, a Sony wycofało się ze swojej deklaracji, że w tytuł zagramy "tylko na PlayStation". Wiadomo już, dlaczego.

Po tym jak nieznany węgierski sklep SuperGamer dodał do swojej oferty Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na Xbox One można było mieć wątpliwości czy to czasem nie fałszywka, którą "łyknęła" zbyt entuzjastyczna obsługa rzeczonego przedsiębiorstwa. Inaczej jest jednak w przypadku znanej w Wielkiej Brytanii sieci Base.com. Ten sklep umieścił na swoich stronach ofertę dotyczącą Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na Xbox One. Gra dostępna jest za 34 euro w ofercie pre-orderowej a data premiery to 8 grudnia 2017 r.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

W naszej galerii znajdziecie okładkę gry na Xbox One, wystawianej przez węgierski i brytyjski sklep.

Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo tego "przecieku" (Activision póki co nie potwierdziło wydania gry również na Xbox One), to jest ono bardzo wysokie. Włoski oddział Sony musiał jakiś czas temu zmienić wpis na Twitterze, po tym jak stwierdził, że w Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zagramy "tylko na PlayStation". Natomiast Activision nigdy nie zająknęło się nawet na temat ekskluzywnego charakteru tej świetnie przygotowanej kompilacji przygód sympatycznego jamraja. Posiadaczom Xbox One pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na potwierdzenie tych rewelacji przez Activision.

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Xbox One