Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.07.2017 08:26
Dragon Quest XI. Prace zakończone. Nowe materiały z wersji na PS4 i 3DS
1745V

Dragon Quest XI. Prace zakończone. Nowe materiały z wersji na PS4 i 3DS

Czekacie na Dragon Quest XI? Powinniście, bo ten tytuł zapowiada się na prawdziwą ucztę dla fanów RPG-ów.

Pora na podsumowanie w jednym newsie wieści, które pojawiały się w kontekście Dragon Quest XI pod koniec czerwca. Przede wszystkim Square Enix zapowiedziało, że prace nad Dragon Quest XI w wersji na PS4 oraz 3DS zostały już zakończone. Oznacza to, że nic już nie przeszkodzi zapowiedzianej japońskiej premierze, wyznaczonej na 29 lipca 2017 r. Póki co ogłoszenie dotyczy tylko Japonii. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rzeczony role-play zostanie przetłumaczony na język angielski i wydany na Zachodzie. Mało prawdopodobne jednak, by gra podzieliła losy Dragon Quest X i nigdy nie miała opuścić granic Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dragon Quest XI. Jest puff-puff, jest główna

Temat skomentował sam autor serii Dragon Quest Yuji Horii, który zapewnił japońskich fanów, że nie mają się czym przejmować - data premiery Dragon Quest XI, wyznaczona na ostatnie dni lipca, zostanie na pewno zachowana.

Oczywiście "zazłocenie się" Dragon Quest XI nie oznacza, że Square Enix kończy akcję promocyjną. Wydawca publikuje kolejne materiały graficzne, prezentujące nowe funkcje i elementy, które po raz pierwszy w serii trafiają do Dragon Quest XI. Wszystkie udostępnione w ostatnich dniach materiały znajdziecie poniżej, w naszej galerii.

Poniżej dużo gameplayu z wersji na 3DS (m.in. porównanie współczesnej grafiki z opcjonalnym trybem "klasyczny").

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/dragon-quest-xi-ps4-3ds-gone-gold-ahead-july-29th-release/

Tagi: