Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 02.07.2017 12:00
Mega raport z tegorocznego E3
728V

Mega raport z tegorocznego E3

E3 2017 to całe mnóstwo gier, ogłoszeń, zaskoczeń i rozczarowań. Ciężko ogarnąć to wszystko na raz. W 239. numerze PSX Extreme znajdziecie to wszystko zebrane w jedną, spójną całość.

Jak co roku w czerwcu Los Angeles było zdominowane przez gry oraz ich twórców, a także graczy. Jak co roku, wyruszyliśmy też na targi E3, żeby zdać Wam szczegółowy, pełen mięska raport z tego najważniejszego branżowego święta. Znajdziecie go w 239. numerze naszego magazynu.

Wykup prenumeratę PSX Extreme!

Dotarliśmy tam, gdzie działy się rzeczy najważniejsze. Byliśmy na konferencjach Sony, Microsoftu, Nintendo, Electronic Arts, Bethesdy i innych. Zawitaliśmy na zamknięte pokazy gier oraz w sam środek hal targowych. Graliśmy w wyczekiwane gry: Call of Duty: WWII, Far Cry 5, Assassin's Creed: Origins, Forza Motorsport 7, Star Wars Battlefront II, Super Mario Odyssey, Wolfenstein II: The New Colossus i wiele innychza zamkniętymi drzwiami widzieliśmy w akcji m.in. takie gry jak Days Gone, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo czy Spider-Man.

Nasza relacja z E3 to 30 wypchanych po brzegi stron, zdjęcia z konferencji oraz pokazów, nasze wrażenia i opinie także wzbogacone komentarzami redakcji. Wszystko podane w jednym miejscu, w przystępnej i uporządkowanej formie, tak aby absolutnie nic nie umknęło Wam z tego wydarzenia.

To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym numerze PSX Extreme! 

Tagi: