Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2017 14:54
Crossout świętuje wielki sukces.
727V

Crossout świętuje wielki sukces. Gra cieszy się ogromną popularnością

Targem Games nie może narzekać na zainteresowanie swojej nowej produkcji. Crossout od dnia premiery nie może narzekać na pustki na serwerach i jest to wyśmienita wiadomość dla wszystkich graczy, bo autorzy zamierzają bardzo mocno wspierać produkcję.  

Crossout to darmowa gra w klimacie postapokaliptycznym, w którym śmiałkowie tworzą obładowane bronią pojazdy i eliminują przeciwników na serwerach. Tytuł od początku jest dystrybuowany w formie free-2-play.

Przeczytajcie naszą recenzję Crossout

Autorzy właśnie pochwalili się świetnym wynikiem. Crossout w niecały miesiąc wypróbowało 3 miliony graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Sporą zasługą w tym rezultacie ma na pewno model biznesowy, jednak trzeba mieć świadomość, że fani produkcji spędzili miliony godzin na tworzeniu przedmiotów, walce, wyścigach i terroryzowaniu oponentów.

Tak o sukcesie wypowiedział się Stanisław Skorb, CEO studia Targem Games:

"Wielu graczy, którzy testowali Crossout przed jej premierą np. na E3 lub na Gamescom, jak również w czasie zamkniętych beta testów, przesyłało nam bardzo pozytywne opinie o grze. W dniu premiery byliśmy szczęśliwi wiedząc, że kolejni testerzy będą mieli okazję zrecenzować nasz tytuł. Poświęciliśmy mnóstwo czasu, energii oraz wyrzeczeń tworząc Crossout. Pragniemy by stał się unikalnym produktem. To wręcz niesamowite, że udało się nam osiągnąć tak wielki sukces w tak krótkim czasie. Cały czas rozwijamy się i mamy nowe pomysły na rozbudowę tytułu. Gra jest ciągle aktualizowana i udoskonalana. W przyszłym tygodniu gracze mogą spodziewać się nowej zawartości w trybach PvE, nowych nacji, części do pojazdów oraz trybów gry!"

Studio jednocześnie potwierdziło, że od dnia premiery do 30 maja gracze zniszczyli prawie 150 000 000 pojazdów w trybie PVP oraz 1 500 000 maszyn w zmaganiach PVE. To dopiero początek zabawy, bo gra będzie wciąż rozwijana i autorzy zamierzają już wkrótce wprowadzić na serwery kolejne nowości.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: crossout Gaijin Entertainment targem games tweet