Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.07.2017 10:30
Orcs Must Die! Unchained. Rzeźnia orków wreszcie z datą premiery na PS4
457V

Orcs Must Die! Unchained. Rzeźnia orków wreszcie z datą premiery na PS4

Praca nad Orcs Must Die! Unchained dobiega końca. Robot Entertainment przedstawiło wreszcie datę premiery gry szykowanej dla PlayStation 4. Ogłoszeniu towarzyszy nowy zwiastun.

Wiemy już, że Orcs Must Die! Unchained trafi na rynek 18 lipca 2017 r. W grze wcielimy się na starcie w trzech bohaterów (War Mage'a, czarodziejkę i brutalnego Blackpawa) i każdy z nim dysponować będzie innymi zdolnościami. Cel zabawy? To oczywiście rozwałka hord zielonych orków, którzy szturmują w falach fortecę gracza, który musi zadbać nie tylko o jej systemy obronne, ale i samodzielnie uczestniczyć w defensywie.

Orcs Must Die! Unchained w Encyklopedii PPE.pl

Orcs Must Die! Unchained dystrybuowane będzie w formule free-to-play, więc można spodziewać się, że mechanika zabawy będzie przystosowana w ten sposób, by "zachęcać" graczy do zakupów oręża i innych gadżetów pomocnych w obronie fortecy. Deweloperzy twierdzą, że wszystkie elementy gry będzie można odblokować przez "zwykłą rozgrywkę", ale - jak uczy doświadczenie - odbywa się to zwykle w tak ślamazarnym tempie, by de facto zmusić graczy do rzucenia kasą za wirtualną walutę.

Co może dziwić - z Orcs Must Die! Unchained wyleciał tryb "Siege", który został wykonany w stylu MOBA PvP i występował na PC. Zespół tłumaczy, że trybem interesowała się "tylko mała grupa hardkorowych graczy".

Tagi: orcs must die Orcs Must Die! Unchained trailer